ALEKSANDRA PAŁKA portfolio

Jestem studentką pierwszego roku studiów magisterskich Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej. W 2017 roku ukończyłam studia inżynierskie na WAPW z rezultatem celującym otrzymując tym samym dyplom summa cum laude.  Stworzyłam tę stronę, by móc dzielić się z Tobą moimi pasjami.
Architektura – niezmiennie jest ze mną od około ośmiu lat. Trochę dłużej, bo od dziecka, są obecne w moim życiu podróże. Najchętniej wybieram kierunki oferujące bogate walory przyrodnicze, choć wielką radość sprawia mi poznawanie tkanki miejskiej. Od pewnego czasu z przyjemnością rozwijam swoje umiejętności z zakresu projektowania graficznego. Poza tym interesuję się historią architektury i sztuki, które odkrywam podczas swoich podróży.
W pracy zawodowej – jako projektant – architekt czy webdesigner – dbam o płynność wykonywania zadań przy jednoczesnej dbałości o szczegóły, zarówno estetyczne, jak i techniczne. Dotychczasowe doświadczenie zdobywałam w biurze projektowym MAARTEna stanowisku asystent architekta, gdzie pracowałam przy projektach zabudowy mieszkaniowej w fazach koncepcyjnych, budowlanych i wykonawczych. Moje kolejne zajęcie polegało na prowadzeniu strony internetowej o tematyce wnętrzarskiej w technologii WordPress. Do każdego nowego projektu podchodzę z pełnym zaangażowaniem i entuzjazmem. Pomaga mi to w szybkim zdobywaniu nowych umiejętności i rozwijaniu dotychczasowych.

Szczegółowe informacje dotyczące mojego wykształcenia i doświadczenia, znajdziesz w CV (link poniżej).

Zapraszam do współpracy.

CV